برنامه تلویزیونی "پازل" با موضوع بررسی دستاوردهای بزرگ شرکت تحقیقات الکترونیک فطروسی در توسعه فناوری‌های مرتبط با انرژی‌های پاک

 

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مسئله محیط‌زیست، جلوگیری از گرم‌شدن زمین و نگهداری از منابع تجدیدناپذیر فسیلی، امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی جوامع بشری است و سوخت‌های آلوده، دود کارخانه‌ها و مانور خودروها، روزبه‌روز بر حجم آلاینده‌های کره‌زمین می‌افزاید.

برنامه تلویزیونی "پازل" با دستمایه قرار دادن موضوع انرژی پاک و با حضور در شرکت دانش‌بنیان فطروسی، طراحی و تولید انواع پنل‌های خورشیدی و نحوه ساخت اولین نیروگاه خورشیدی کشور و پیشرفت‌های چشم‌گیری که در این راستا بوده را بررسی کرده است. برنامه پازل از بین سبد گسترده محصولات تولیدی شرکت تحقیقات الکترونیک فطروسی، بویژه بر دستاوردهای عظیم این شرکت در زمینه طراحی و تولید فناوری سلول‌های خورشیدی HCPV و سایر محصولات پربازده تولیدی آن ازجمله رکتیفایرهای مخابراتی و تجهیزات قدرت صنعتی تاکید بیشتری داشته است.

این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی روح‌الله رحیمی و با اجرای مهدی اعرابی، ساعت 17 روز یکشنبه بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه سال 1394 از شبکه افق پخش گردید.

سایت شبکه افق

 

 Puzzle-in-Fotrousi-Electronics

بالای صفحه نسخه چاپی   کلیه حقوق متعلق به مرکز تحقیقات الکترونیک فطروسی می باشد خانه | تماس با ما | نقشه سایت
  این سایت توسط شرکت آسمان پیدایش تهیه شده است.