مصادف با ایام مبارک دهه فجر از دو محصول "پرشین یو‌پی‌اس برگشت‌پذیر (دو سویه)" و "ماژول فوق‌متراکم یو‌پی‌اس مراکز داده" شرکت تحقیقات الکترونیک فطروسی با حضور جمعی از مسئولان، روسا و معاونین محترم کشوری و لشکری رونمایی گردید.

 

روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال 1397 در حضور جناب آقاي دکتر مودودي معاونت محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت و ریاست محترم سازمان توسعه تجارت، جناب آقاي دکتر امامی امین معاونت محترم استانداري استان تهران، جناب آقاي مهندس صادقی ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، جناب آقاي دکتر حقیقی فرماندار محترم شهرستان پردیس و حجت الاسلام و المسلمین جناب آقاي توسلی امام جمعه محترم شهرستان پردیس از "‌پرشین یو‌پی‌اس برگشت‌پذیر (دو سویه)" که داراي قابلیت ذخیره‌سازي انرژي در ساعات کم‌باري و تزریق به شبکه در ساعات اوج مصرف و بهینه‌سازی مدیریت مصرف انرژی است رونمایی شد. این محصول همچنین فرصت صرفه‌جویی سالانه میلیاردها دلار در نتیجه حذف نیاز به توسعه نیروگاه‌های مورد نیاز برای بازه‌های اوج مصرف را ایجاد می‌کند.

در ادامه این بازدید متراکم‌ترین و کوچکترین سیستم یو‌پی‌اس ماژولار مراکز داده (دیتا‌سنتری) به عنوان یک رکورد جهانی رونمایی گردید. این محصول کاملا ایرانی با فناوری کلاس جهانی که با رعایت تمامی ملاحظات امنیتی و پدافند غیرعامل ملی طراحی گردیده است دارای نرم‌افزار کنترلی کاملا بومی بوده و امکان هرگونه حمله سایبری و ایجاد اخلال در عملکرد یو‌پی‌اس را از بین برده است.

 

Province

 

province

 

Telecom 2018 Mr. Khosravi

 

Province

  

 

بالای صفحه نسخه چاپی   کلیه حقوق متعلق به مرکز تحقیقات الکترونیک فطروسی می باشد خانه | تماس با ما | نقشه سایت
  این سایت توسط شرکت آسمان پیدایش تهیه شده است.