انتصاب آقای دکتر ریاحی به عنوان مدیرعامل جدید مرکز تحقیقات الکترونیک فطروسی

 

دوشنبه 14 مهرماه 1392 در جلسه­ ای با حضور پرسنل مرکز تحقیقات الکترونیک فطروسی جناب آقای دکتر حمیدرضا ریاحی به عنوان مدیرعامل جدید مرکز معرفی شدند و رسما سکان هدایت این مرکز تحقیقاتی را بدست گرفتند.

از جمله سوابق ایشان می­ توان چندین سال مدیریت سازمان­ ها و شرکت­ های تراز اول ایران را برشمرد.

جناب آقای دکتر ریاحی در این جلسه ضمن تشکر از آقای دکتر فطروسی و مجموعه مرکز تحقیقات به­ خاطر اعتماد به ایشان، ابراز امیدواری کردند که بتوانند پاسخگوی این حسن ­اعتماد بوده و در رشد و ارتقاء این مجموعه موثر واقع شوند.

همچنین ایشان با اشاره به آشنایی چندین ساله با آقای دکتر فطروسی رئیس هیئت­ مدیره مرکز تحقیقات فطروسی، فعالیت­ های این مرکز در حوزه نوآوری و تحقیق که باعث ایجاد اشتغال و ارزش­ افزوده در کشور شده است را ستودند و انگیزه­ های بزرگی چون ایجاد تحول و رشد اجتماعی و شخصی را  محرک­ های مهم­تری در مقایسه با کسب منافع مالی در چنین فعالیت­ هایی برشمردند. در ادامه ایشان از استفاده منابع خدادادی، سرمایه­ های طبیعی و درآمدهای نفتی برای هزینه­ های روزمره در کشور انتقاد کردند و اذعان داشتند ما بایستی با کار، تلاش، خلاقیت و توان خود سعی در تولید ثروت و ارزش ­افزوده نماییم و درآمدهای نفتی تنها برای سرمایه­ گذاری­ های توسعه­ ای و دراز مدت کشور صرف شود. در همین راستا نقش بسیار پرارزش و مقدس مرکز تحقیقات فطروسی درصورت توفیق بیش­ ازپیش آن در تجاری ­سازی نوآوری­ های مبتنی بر فناوری­ های نوین مورد تاکید قرار گرفت.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از آقای مهندس سعید عزیزی قائم­ مقام مدیرعامل بابت تلاش­ ها و زحمات قبلی، ایشان در پست خود ابقا شدند.

  

دکتر ریاحی مدیرعامل و دکتر فطروسی رییس هیئت مدیره مرکز تحقیقات فطروسی

"دکتر ریاحی مدیر عامل و دکتر فطروسی رئیس هیئت مدیره مرکز تحقیقات فطروسی"

بالای صفحه نسخه چاپی   کلیه حقوق متعلق به مرکز تحقیقات الکترونیک فطروسی می باشد خانه | تماس با ما | نقشه سایت
  این سایت توسط شرکت آسمان پیدایش تهیه شده است.